Välispesu

Meil on rõõm teile pakkuda paindlik valik pakutavate välispesude seast:

1. Survepesu-ideaalne lahendus muutlikute ilmaolude juures, näiteks vihmasel ja porisel ajal, kui teile on vaja autot odavalt ja kiirelt puhtaks pesta. Suvel survepesu aitab kiiresti sõidukit kas kogunenud putukate jääkidest või tolmust puhtaks pesta. Tulge ja veenduge ise!

2. Shampoonipesu-kõigepealt survepesu käigus suur mustus maha ja siis hoolikalt vahashapooniga käsna abiga peseme teie auto puhtaks. Asja juurde käib kummist porimattide pesu ja riiest esimeste porimattide kloppimine. Sissesööbinud putukate ja linnude väljaheitede ellimineerimine käib erimenetlusena.

3. Pigipesu-pigitäppide ja maanteesoolade leotamine ja pesemine. Lõpetame shapoonipesuga ja korraliku kuivatusega. Suurte pigitäppide eemaldamine, mis ei ole läinud esimese leotusega ka võtame eraldi maha, aga juba kokkuleppel lisatasu eest. Üliüldiselt soovitame teha pigipesu 1 kord kahe kuu jooksul ja siis vahepeal võib kasutada surve või shampoonipesu teenused.

NB! Kui teie sõiduk kaetud värskelt vahaga palume sellest eelnevalt teada, sest sel juhul kasutame teised leotusvahendid, reeglina pigipesu peseb ka enamik vahadest maha. Samuti võib vaha kihti kahjustada ka kangem biolaguneva aine lahus.

NB! Talvel, kui auto on paksu lumekihi või jääkihi all, survepesu ja välispesu on kuni 35% kallim

 

 Viimati tehtud tööd

Porsche Cayenne GTS

Porsche Cayenne GTS

Audi RS6

Audi RS6